Spoločnosti fingold, s.r.o. vznikli na základoch dvoch firiem, ktoré pôsobia na trhu v oblasti zabezpečovania produktov a služieb pre relax človeka od roku 1991 a 1997 a prirodzeným odčlenením sa ďalších odborníkov od iných renomovaných firiem v oblasti relaxu a stavebníctva, aby mohli naplniť svoje predstavy pri uspokojovaní potrieb zákazníkov.

Sme spoločnosťami s manažmentom vzdelaných, skúsených, moderne uvažujúcich ľudí, ktorých rozhodujúcim cieľom je vysokou kvalitou a včasným plnením dohodnutých prác a služieb uspokojovať i tých najnáročnejších zákazníkov.

Samozrejmosťou riadiacich pracovníkov spoločnosti je  neustále sledovanie vývoja materiálov, technologických a procesných postupov s cieľom dosahovania vyššej produktivity a kvality práce a primeranej cenovo-obchodnej politiky. Iba takáto činnosť vytvára podmienky na zvyšovanie konkurencieschopnosti a kvality nami vyrábaných a predávaných výrobkov ako i v poskytovaných prácach a službách.

V oblasti relaxu je našim krédom poskytovať človeku také podmienky, aby sa vo chvíľach oddychu mohol uvoľniť a zregenerovať svoje telo a psychiku. K tomu zabezpečujeme architektonické návrhy, výrobu, predaj, zhotovenie a servis sáun, infra kabín, parných kúpeľov, víriviek, bazénov, bazénových prestrešeníi a celých wellnes od tých jednoduchých až po tie najluxusnejšie.

V oblasti stavebníctva realizujeme stavebné práce menšieho charakteru, investície, modernizácie, rekonštrukcie a opravy objektov pozemných stavieb,  vrátane ich technologického a energetického vybavenia. 

Za 20 rokov pôsobenia na trhu naše spoločnosti realizovali výrobu, predaj a montáž viac ako 3000 produktov pre relax človeka. Naše výrobky poznajú už spokojní zákazníci zo Slovenskej republiky, Českej republiky, Rakúska, Maďarska a Ukrajiny.  

Veríme, že naše spoločnosti Vám pomôžu naplniť Vaše predstavy o spôsobe zdravého života pod mottom:"zdravý životný štýl"

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE I NAŠÍM KONEČNÝM ÚSPECHOM !

                                                                                                                   Manažment