Vítame Vás na stránke naších spoločností. Ponúkame Vám komplexné produkty pre relaxáciu tela a duše Vás všetkých pod mottom:

 

                                                 ...zdravý životný štýl...

Sme významným slovenským výrobcom kvalitných Sáun a INFRA a všetkých druhov, typov a výbavy, pričom používame iba tie najkvalitnejšie domáce materiály (topoľ, osika, jaseň, jelša, lipa, breza) ako i zahraničné (kanadský a sibírsky CÉDER, kanadská jedľa - HEMLOCK, OSIKA z pobaltských krajín, africké ABACHI, severská BOROVICA a iné). 

Ďalej sme predajcom technológie a príslušenstva do všetkých druhov sáun a parných kúpeľov od fínskej firmy HARVIA, ďalej súkromných a verejných víriviek francúzskej, českej, španielskej a americkej produkcie ako i predajcom kompletnej bazénovej technológie od renomovaných zahraničných výrobcov, ďalej realizujeme komplexnú montáž, dopravu a servis. 

Spojením našich produktov do jedného celku realizujeme kompletné WELLNESS od architektonického návrhu, zabezpečenie stavebného dozoru pri výkone stavebnej pripravenosti, vlastnú inštaláciu a montáž produktov a samozrejmosťou je tiež zabezpečenie včasného servisu na všetky produkty pre relax človeka. Pri tejto činnosti využívame naše dlhoročné skúsenosti, technickú zdatnosť a remeselnú zručnosť. Okrem uvedených produktov dodávame komplet doplnky a príslušenstvo k nim ako i iné výrobky súvisiace s WELLNESS spolu s dopravou a montážou.

VÝBEROM NAŠEJ SPOLOČNOSTI PRE REALIZÁCIU VŠETKÝCH UVEDENÝCH PRODUKTOV PRE RELAX ČLOVEKA SI VYCHUTNAJTE :

                                               ...zdravý životný štýl...